SGC: EHBO-cursus met reanimatie en AED

Over dit evenement

Categorie
Educatief
Organisator
Studiegerelateerde commissie 2022-2023
Datum en tijd
21 mrt. 2023 18:00 - 22:00
Locatie
Atoomweg 2b

Elk jaar orgainseert de SGC samen met Het Rode Kruis een basis EHBO-cursus met reanimatie en AED.

De basis EHBO cursus met reanimatie en AED is een cursus waarbij vooraf enkele online voorbereidingen getroffen moeten worden voor deelname aan de cursus, meer informatie volgt hierover na het sluiten van de aanmeldingen. De cursus zelf zal plaatvinden op 21 maart in de avond van 18:00 uur tot 22:00 uur aan het adres Atoomweg 2b. De kosten voor de EHBO-cursus zijn €32,50 voor leden en 47,50 voor niet-leden. Je kan je hiervoor tot uiterlijk 21 februari aanmelden via de site. Let op, de cursussen zijn voor 12 personen per keer, dus meldt je snel aan.

Vermeld hierbij in de opmerking je:
- Volledige naam;
- Studentnummer;
- Geboortedatum;
- Adres;
- Klas/opleiding;
- Telefoonnummer;
- Een persoonlijk mailadres