Blog

Studiegerelateerde commissie(SGC)

  • Vereniging
  • 1 minuut (101 woorden)

Ik ben Vera ten Hoeve, ben 17 jaar oud en ben actief lid bij Equilibrium en zit bij de studie gerelateerde commissie. 

Binnen de studievereniging is het hartstikke gezellig en leer je veel nieuwe mensen kennen van verschillende opleidingen. Ook worden er veel activiteiten, feestjes en superleuke lezingen gehouden voor de studenten van het instituut. Het is altijd wel even puzzelen of een bepaalde activiteit lukt qua tijd, maar ik ben er grotendeels van de tijd bij. Het is zeker de moeite waard om tijd vrij te maken voor de activiteiten en hoop jou ook vaak tegen te komen op activiteiten!


09mrt

EQUITIMES.(ET.)

Hoi hoi lieve lezer, Ik ben Jelmer en zit in mijn vierde jaar van Chemische Technologie. Sinds dit studiejaar ben ik redacteur en...

Equi's Adventure(EA)
06feb

Equi's Adventure(EA)

Lief dagboek, 31-08-22. De EA Commissie werd gevormd. De EA Commissie?? wat is dat nou vraag je je af.. Moe’j is hoor’n. Zal ‘t oe eens...

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen